... INTELIGENTNÍ ZPŮSOB, JAK UŠETŘIT
...............................................................................................................................................................
Aktualizujte si svůj starý ohřívač vody za nový model a můžete začít  šetřit peníze vydané za energii již dnes. 
vice informací...

... I EKOLOGICKÝ KOTEL LZE POŘÍDIT EKONOMICKY 
.....................................................................................................................................................................................................................................................
PROVÁDÍME PRODEJ, ODBORNOU INSTALACI A SERVIS EKOLOGICKÝCH PLNĚ AUTOMATICKÝCH KOTLŮ NA PELETY ATMOS
vice informací...

...KOGENERAČNÍ JEDNOTKA Vaillant ecoPOWER 4,7 
....................................................................................................................................................................................................................................................
KOMBINOVANÁ VÝROBA ELEKTRICKÉ ENERGIE A TEPLA S ÚČINNOSTÍ AŽ 92%
Alternativa pro penziony, lázně, spa - welnes rezorty a menší živnostenské provozy
vice informací...

Kontaktujte nás a získejte dotaci 

na kotel, krbová kamna, tepelné čerpadlo nebo solární systém

Z důvodu omezeného množství celkového objemu dotací, nečekejte na poslední chvíli, ale kontaktujte nás již dnes. 

více informací...

Naše portfolio

Kdo jsme a co od nás můžete očekávat

Jsme Vaším spolehlivým a stabilním partnerem, který Vám pomůže při plnění Vašich plánů a představ v oblasti komplexního zajištění zařízení technologií staveb.

Síla naší společnosti spočívá v kvalitě provedených služeb a používání pokročilých technologii. Náš úspěch je založen na věrnosti našich zákazníků, kteří oceňují vysokou kvalitu výrobků a služeb, stejně jako na motivovaných a náležitě vyškolených zaměstnancích, kteří pro nás pracují.

Jsme dynamická společnost se specializací na projekci, montáž, servis a prodej technologií v oblastí plynu, topení, vody, kanalizace, vzduchotechniky a energetiky pro nejrůznější odběratele z řad zákazníků, investorů, stavebních, inženýrských firem a společností z průmyslu. Naši zákazníci jsou instituce i běžné domácnosti.

Naše portfolio zahrnuje pestré spektrum činností od dodávky a montáže ústředního vytápění, přes vodovodní a plynové rozvody, kanalizaci, bezkanálové trubní vedení po propanové a olejové hospodářství. Naše firma úzce spolupracuje s dodavateli kotlů jako jsou BUDERUS,VIESSMANN,PROTHERM, DAKON, ATMOS, VAILLANT na které provádíme záruční a pozáruční servis.          

Provádíme kompletní dodávku a montáž topných,podlahových a designových těles jako jsou KORADO,ISAN,BUDERUS,KERMI,COSMONOVA,MINIB,JAGA.          
V naší specializované prodejně prodáváme náhradní díly na kotle, sporáky, průtokové ohřívače vody a materiál pro rozvod propan-butanových vedení, tam také dostanete veškeré technické informace. 
 

V dnešní době také provádíme nové technologie jako jsou tepelná čerpadla,solární systémy a kotle na biomasu.  


Zkušenosti a tradice od roku 1993

Již 21 let úspěšně realizujeme projekty z oblasti plynu, topení, vody a kanalizace v rámci celé české republiky. V naší každodenní činnosti se od roku 1993 soustředíme na štěstí klienta, úspěch zaměstnance a hledání nových příležitostí s obchodními partnery.


V našem oboru jsme specialisté

Produkty společnosti, jejich řešení se společně s kvalitou opírají o propracovanou dlouhodobou koncepci zaměstnanců společnosti a spolupracujících dodavatelů. Naše společnost má za sebou celou řadu úspěšných referencí. Na realizovaných projektech se podílejí výlučně špičkoví specialisté z oboru projekce, optimalizace, výstavby, realizace a provozu.


Náš závazek kvality se od roku 1993 nezměnil 

Dnes, po 21 letech a po více jak tisících realizovaných projektů je společnost AUREG Kolín jedním z předních dodavatelů na trhu s energetickými systémy (teplo, voda, plyn) ve Středočeském kraji. Značka AUREG se tak stala synonymem spolehlivosti, kvality a efektivnosti.


Jistota kontinuity dodávek, servisu a záruk pro zákazníka

Jsme společnost s ryze českým kapitálem a silným ekonomickým zázemím které přináší zákazníkovi jistotu kontinuity dodávek, servisu a záruk.


Nabízíme jen prověřené produkty silných značek

Máme za sebou dvě desetiletí zkušeností z prodeje, montáže a servisu energetických systémů s nekompromisním důrazem kladeným na kvalitu, výhody pro zákazníka a inovace, proto nabízíme jen silné prověřené mezinárodní a regionální obchodní značky s velice širokou nabídkou produktůNámi nabízené komponenty a příslušenství od renomovaných výrobců představují špičku v oboru a díky nim můžeme garantovat vysokou míru efektivity jednotlivých technologií.


Pro koho jsou určeny naše produkty a služby 

Veškeré naše produkty a služby nabízíme domácnostem, komerčním subjektům i institucím.


Služby pro zákazníky neustále rozšiřujeme

Společnost V.I.P. Energy se dlouhodobě řadí mezi přední firmy ve středočeském kraji, do regionů, ve kterých naše společnost působí, přinášíme dlouholeté zkušenosti našich odborníků a vysokou míru flexibility s vysokým potenciálem nákladových úspor. Naším cílem je poskytovat zákazníkům komplexní a efektivní servis proto velmi dbáme na zkvalitňování a rozšiřování služeb.


Odpovědnost k budoucnosti

Vzhledem k udržitelnosti a ochraně životního prostředí jsou veškeré naše aktivity řízeny s ohleduplností k životnímu prostředí. Veškeré naše nabízené produkty a služby splňují nejmodernější ekologické nároky a jsou koncipovány s ohledem na co nejekonomičtější provoz. 


Základní údaje o společnosti


Název firmy: VIP Energy s.r.o.

Jednatel společnosti: Jiří Holatka ml.

Provozovna (korespondenční adresa): Husovo nám. 143, 280 02 Kolín 3, Czech Republic

Fakturační adresa: Husovo nám. 143, 280 02 Kolín 3, Czech Republic

IČ: 044 29 991 

DIČ / VAT: CZ04429991 

Telefon: + 420 731 150 192

Tel. / Fax: + 420 321 714 060

E-mail: info@vipenergy.cz

Facebook:

URL: www.vipenergy.cz


Naše portfolio produktů a služeb:


Topení

 • Rozvody vytápění
 • Systémy vytápění
 • Klasické kotle
 • Ekologické kotle
 • Otopná tělesa


Voda

 • Vodoinstalace 
 • Kanalizace
 • Vodoměry
 • Ohřívače vody
 • Vodní zdroje
 • Úprava vody


Plyn

 • Plynoinstalace
 • Plynové kotle
 • Plynové spotřebiče
 • Kogenerační jednotky
 • Revize plynu


 • Tepelná čerpadla
 • Solární systémy
 • Vzduchotechnika a ventilace
 • Klimatizace
 • Drobné stavební práce
 • Rekonstrukce bytových jader