... INTELIGENTNÍ ZPŮSOB, JAK UŠETŘIT
...............................................................................................................................................................
Aktualizujte si svůj starý ohřívač vody za nový model a můžete začít  šetřit peníze vydané za energii již dnes. 
vice informací...

... I EKOLOGICKÝ KOTEL LZE POŘÍDIT EKONOMICKY 
.....................................................................................................................................................................................................................................................
PROVÁDÍME PRODEJ, ODBORNOU INSTALACI A SERVIS EKOLOGICKÝCH PLNĚ AUTOMATICKÝCH KOTLŮ NA PELETY ATMOS
vice informací...

...KOGENERAČNÍ JEDNOTKA Vaillant ecoPOWER 4,7 
....................................................................................................................................................................................................................................................
KOMBINOVANÁ VÝROBA ELEKTRICKÉ ENERGIE A TEPLA S ÚČINNOSTÍ AŽ 92%
Alternativa pro penziony, lázně, spa - welnes rezorty a menší živnostenské provozy
vice informací...

Kontaktujte nás a získejte dotaci 

na kotel, krbová kamna, tepelné čerpadlo nebo solární systém

Z důvodu omezeného množství celkového objemu dotací, nečekejte na poslední chvíli, ale kontaktujte nás již dnes. 

více informací...

Upozornění

Veškeré informace a grafické prvky (loga, fotografie, návody, vizuály aj.) uvedené v části KE STAŽENÍ je nutné používat v souladu s následujícím upozorněním na práva z duševního vlastnictví.

UPOZORNĚNÍ NA PRÁVA Z DUŠEVNÍHO VLASTNICTVÍ

Jméno a logo společnosti V.I.P. Energy s.r.o. a veškeré ostatní materiály, které lze stáhnout ze stránek vipenergy.cz, podléhají autorským právům, nebo jsou jinou formou duševního vlastnictví společnosti V.I.P. Energy s.r.o.. Uživatel těchto webových stránek a organizace, kterou představuje, dále jen „vy“, smíte duševní vlastnictví společnosti V.I.P. Energy s.r.o. využívat pouze pokud:

  • Nepoškodíte, nezkreslíte ani nepozměníte duševní vlastnictví společnosti V.I.P. Energy s.r.o.. Na veškeré materiály použité v souvislosti s duševním vlastnictvím společnosti V.I.P. Energy s.r.o. umístíte popisky, označení a upozornění touto společností předepsané.

  • Na požádání poskytnete společnosti V.I.P. Energy s.r.o. zdarma reprezentativní vzorky materiálů zobrazujících duševní vlastnictví této společnosti, abyste ji ujistil o splnění těchto podmínek.

  • Berete na vědomí, že vlastníkem duševního vlastnictví je společnosti V.I.P. Energy s.r.o., a souhlasíte s tím, že vám na toto duševní vlastnictví nevznikají žádná zákonná práva.

Povolení využívat duševní vlastnictví společnosti V.I.P. Energy s.r.o. vám může být odňato v případě, že duševní vlastnictví společnosti V.I.P. Energy s.r.o. využijete způsobem, který bude pro čtenáře či diváky matoucí či zavádějící ve smyslu vztahu mezi společnosti V.I.P. Energy s.r.o. a autorem; či v souvislosti s jakýmkoli pornografickým materiálem či protiprávními aktivitami; či způsobem, který může poškodit image společnosti V.I.P. Energy s.r.o. na veřejnosti.

K prohlížení dokumentů ve formátu .pdf budete potřebovat Adobe Acrobat Reader. Pokud jej nemáte nainstalovaný, můžete jej zdarma získat kliknutím na odkaz pod tímto textem.

Získat Adobe Acrobat Reader